Gabinet stomatologiczny ABC-DENT

Bezbolesne znieczulenie komputerowe
Służy do wykonywania znieczuleń. Komputer podaje płyn znieczulający bardzo wolno - pod kontrolą mikroprocesora. Działanie komputerowe pozwala podać środek znieczulający niebywale precyzyjnie i bezboleśnie nie powodując przy tym uczucia bólu, pieczenia czy też nieprzyjemnego rozpychania. Jest to istotne przy znieczulaniu dzieci, osób wrażliwych na ból i odczuwających strach przed znieczuleniem tradycyjnym.


Sprzęt i materiały
W gabinecie "ABC-Dent" funkcjonuje nowoczesny sprzęt, a materiały pochodzące z Japonii, Niemiec i USA zapewniają najwyższą jakość wykonywanych prac.

Sterylizacja
Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty- możecie być Państwo pewni bezpieczeństwa procesów sterylizacji i higieny w gabinecie.

  • - Posiadamy nowoczesny autoklaw do sterylizacji narzędzi stomatologicznych
  • - Wykonywane są regularnie testy sterylizacji
  • - Do każdego zabiegu stosowany jest sprzęt jednorazowego użytku
  • - Wszystkie zabiegi wykonywane są w rękawiczkach
  • - Sprzęt jest dezynfekowany przed każdym pacjentem

Kamera wewnątrzustna z monitorem LCD
Dzięki temu urządzeniu Pacjent może zobaczyć na monitorze LCD, w powiększeniu, wszystkie swoje zęby. Umożliwia to zapoznanie się ze stanem swojego uzębienia, wypełnień i uzupełnień protetycznych przed rozpoczęciem leczenia i ocenę efektów po leczeniu. Pacjent może aktywnie uczestniczyć w planowaniu swego leczenia i nie musi już wierzyć "na słowo".

Endometr
Urządzenie elektroniczne niezbędne do przeprowadzenia leczenia kanałowego ( endodontycznego). Umożliwia pomiar długości kanału korzeniowego zęba. Dzięki niemu można precyzyjnie opracować i wypełnić kanał korzeniowy.

 Wybielanie zębów  PROMOCJA  DO 26.04.2014  900 >>> 399 zł.   więcej>>
Dla Państwa bezpieczeństwa wybielanie przeprowadza zawsze lekarz stomatolog. Najnowszej generacji laser SDI umożliwia wybielenie zębów w ciągu 1 godziny. Metoda wybielania cechuje się wysoką skutecznością i jest w pełni bezpieczna dla Pacjenta. System ten pozwala na wybielenie zębów nawet o kilkanaście odcieni. Zęby zawsze pozostają już jaśniejsze. W połączeniu z preparatem Pola Office+ stanowi najszybszą i najskuteczniejszą metodę wybielania zębów na świecie.

Gabinet klimatyzowany


 

 

 

 

 

 

ABC-DENT
Magdalena Leszczyńska-Tim

Lekarz stomatolog / dentysta

ul. Katowicka 11 lok. 12
Rataje - os.Polanka
61-131 Poznań

tel.: + 48 519 744 196