O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu w 2000r. kontynuując rodzinne tradycje stomatologiczne. Od 2005 r. prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny ABC-DENT w Poznaniu przy ul. Katowickiej 11 na os. Polanka. Gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji pomiędzy Galerią POSNANIA a Galerią MALTA. Co roku uczestniczę w wielu sympozjach szkoleniowych  w Polsce i zagranicą z zakresu stomatologii odtwórczej, estetycznej, protetyki i endodoncji.. W moim gabinecie znajdą Państwo bezbolesne leczenie zębów, domową atmosferę oraz specjalistyczną poradę i pomoc. Do każdego Pacjenta podchodzę w pełni indywidualnie, ponieważ sama pracuję w moim gabinecie, a do przeprowadzania zabiegów wykorzystuję nowoczesny sprzęt oraz najlepsze materiały. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu wszystkie zabiegi, na życzenie Pacjenta, odbywają w bezbolesnym znieczuleniu komputerowym. Pacjenci, którzy do mnie przychodzą to w większości osoby, którym znajomi polecili gabinet ABC-DENT, bo są zadowoleni z usług, chcą i lubią tu przychodzić.

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu zawodowemu i pracy jako lekarz dentysta, mogę zaproponować Państwu:

  • najskuteczniejsze znieczulenie komputerowe , które umożliwia bezbolesne przeprowadzenie każdego zabiegu stomatologicznego
  • wypełnienia światłoutwardzalne najnowszej generacji,
  • scaling, czyli specjalistyczne usuwanie osadu wraz z kamieniem nazębnym,
  • nowoczesną stomatologię estetyczną, dzięki której odbudowuję zęby, zmieniam ich kształty i kolory. Korzystam z najnowszej generacji koron, mostów, licówek porcelanowych.
  • leczenie kanałowe i protetykę,
  • wybielanie zębów laserem w 1 godzinę.

Serdecznie zapraszam lekarz stomatolog Magdalena Leszczyńska-Tim