Wybielanie zębów w 1 godz.

                     Promocja do 18 lipca 2020 r. na zabieg wybielania zębów oraz higienizację przed wybielaniem:

 

          

 

Wybielanie laserowe w 1 godz. 999 zł  649 zł. 

Wybielanie nakładkowe 1000 zł.           650 zł.

Pełna higienizacja- usunięcie kamienia+osadu przed wybielaniem, scaling, lakierowanie 260 zł. 220 zł.

Zapraszamy na konsultację. Lekarz stomatolog odpowie na wszystkie Twoje pytania i określi kolor zębów jaki można uzyskać podczas zabiegu wybielania.


Piękne i śnieżnobiałe zęby są obecnie niezwykle cennym atutem. Nie tylko dodają uroku i pewności siebie, ale również znacznie poprawiają samopoczucie. Posiadając zdrowe i ładne zęby zdecydowanie częściej i chętniej się uśmiechamy, dzięki czemu korzystniej postrzega nas otoczenie. Nie od dziś wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z ludźmi, a białe zęby są przecież jednym z jej najistotniejszych elementów. Naukowcy dowiedli, że zęby, są drugą, zaraz po oczach, częścią twarzy, na którą podświadomie zwracamy uwagę, patrząc na innych.
 
Niezależnie czy wybierasz się na rozmowę o pracę, czy na randkę - Twój uśmiech w każdej sytuacji jest niezwykle istotnym elementem w drodze do sukcesu. Kiedy jest on naturalny i olśniewająco piękny z całą pewnością skutecznie przykujesz uwagę swojego rozmówcy. Jeśli Twoje zęby są natomiast szare i nieatrakcyjne nie zawsze możesz sobie pozwolić na spontaniczny, naturalny i szczery uśmiech. Jeśli marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu - proponowane przez nas profesjonalne wybielanie zębów jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i skutecznym.
 
     
        

 
Dla Państwa bezpieczeństwa wybielanie zebów w gabinecie stomatologicznym ABC-DENT  przeprowadza zawsze lekarz stomatolog
 
Cena wybielania zębów obejmuje: przygotowanie, realizację, kompleksową opiekę w trakcie wybielania oraz wizytę kontrolną, ewentualny dalszy plan leczenia określający idealne dopasowanie  koloru wypełnień do koloru zębów wybielonych.
 
W gabinecie stomatologicznym ABC-DENT  w Poznaniu wykonujemy wybielanie zębów następującymi metodami:
 
-----  przy użyciu nakładek z preparatem wybielającym do stosowania w domu
----- laserowe w ciągu 1 godziny
----- wybielanie łączone laser + nakładki
 
Wybielanie laserowe wykonywane za pomocą lasera najnowszej generacji SDI, który charakteryzuje się niezwykle silną, obecnie największą z dostępnych na rynku, intensywnością promieniowania, wynoszącego aż 1500mW/cm2. W praktyce oznacza to, że większa ilość światła może przenikać w głębsze warstwy zębów, co skutkuje jeszcze lepszymi efektami wybielania.
 
Dzięki temu możliwe jest wybielenie zębów już w ciągu jednej godziny. Proponowana przez nas metoda odznacza się wysoką skutecznością i jest bezpieczna dla Pacjentów. Zabieg pozwala na wybielenie zębów nawet o kilkanaście odcieni.. W połączeniu z preparatem Pola Office+ stanowi obecnie najszybszą i najbardziej skuteczną metodę wybielania. Dzięki zastosowaniu lampy, czas zabiegu skrócony został do minimum. Wybielanie zębów odbywa się w gabinecie i trwa jedynie 1 godzinę. Po 2-6 miesiącach dla utrzymania efektu wybielania laserowego wskazane jest nałożenie specjalistycznych nakładek na 1 lub 2 noce.
 
 
 
 
 
Czym jest wybielanie zębów?
Jest to metoda, dzięki której Państwa zęby będą znacznie bielsze niż dotychczas. Skutecznie pozbędą się Państwo osadów i przebarwień. Wybielanie zębów jest dla Państwa całkowicie bezpieczne i komfortowe, a zabieg wykonuje wykwalifikowany lekarz stomatolog.
 
Jakie są przyczyny przebarwień?
Najczęstszą przyczyną wystąpienia przebarwień, jest spożywanie produktów, które inicjują powstanie osadów nazębnych, takich jak kawa, herbata, coca cola czy nikotyna, ale może być to również spowodowane antybiotykami, przebytymi urazami, obumarciem zęba, zmianami genetycznymi oraz wiekiem pacjenta.
 
Kto może korzystać z systemu wybielającego?
Prawie każdy pacjent może wybielić swoje zęby. Istnieje jednak kilka przypadków, w których leczenie nie przynosi rezultatów. Stomatolog, po zbadaniu uzębienia, zakwalifikuje Państwa do przeprowadzenia kuracji.
 
Czy wybielanie zębów ten proces jest bezpieczny?
Wieloletnie testy i zaawansowane badania kliniczne jednoznacznie dowiodły, że wybielanie zębów pod kontrolą wykwalifikowanego profesjonalisty, jakim jest stomatolog, nie stanowi żadnego zagrożenia ani dla zębów, ani dla dziąseł.
 
Jak to działa?
Dentysta nakłada na powierzchniowe warstwy zębów żel wybielający. W wyniku kontaktu z substancją aktywną następuje reakcja biochemiczna rozjaśniające zarówno szkliwo, jak i zębinę. Struktura zębów nie ulega zmianie, jedynie ich kolor staje się znacznie jaśniejszy.
 
Czy są działania uboczne wybielania zębów ?
Część pacjentów, podczas leczenie odczuwa nietypową nadwrażliwość na zimno. Bardzo istotne jest, aby stomatolog miał nadzór nad całością kuracji. Wybielanie zębów nie jest zalecane kobietom w ciąży oraz karmiącym.
 
Jak długo utrzymują się efekty wybielania zębów?
Efekty leczenia uzależnione są od indywidualnych predyspozycji szkliwa każdego Pacjenta. W celu utrzymania doskonałego efektu, zalecane jest, aby co 2-6 miesięcy użyć na 1 lub 2 noce żelu wybielającego lub powtórzyć wybielanie laserem.
 
Zapraszamy na konsultację podczas, której lekarz stomatolog odpowie na wszystkie Państwa pytania i przeprowadzi symulację koloru jaki można uzyskać podczas wybielania.

  519-744-196  abcdent@abc-dent.eu